100 ₺ üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Hakkımızda

 

Kuyumcu Zeynel 1925 yılında Zeynullah Özyaşar tarafından Ankara Altındağ Balık Pazarı semtinde kuyumculuk ve mücevherat üzerine çalışan bir firma olarak kurulmuştur.

Kuruluş tarihinden itibaren nesilleri mesleği devam ettirmiştir. Günümüzde üçüncü ve dördüncü kuşak mesleğe devam etmektedir.

Kuruluşunda imalat ve satış üzerine çalışan firma günümüz makineleşme  ve endüstriyel ilerlemeler sonrasında doksanlı yıllarda satış odaklı çalışmaya başlayarak imalata ara vermiştir. Ancak oluşan talep doğrultusunda geleneksel imalat tekniklerinin makineleşen imalata göre seçici ve zevk sahibi müşteriler tarafından daha fazla tercih edildiğini görerek son yedi yıldır atölyesini tekrardan faaliyete geçirerek kuyumculukta kullanılan geleneksel tekniklerle tekrardan imalata başlamıştır.

Bu doğrultuda 2020 yılında yaşanılan pandemi ve alışveriş alışkanlıklarının değişmesi doğrultusunda değerli müşterilerine çevirim içi e-ticaret platformu ile de ürünlerini ulaştırma kararı alarak interaktif dünyaya adım atmış bulunmaktadır.

E-ticaret platformunda geçmişten günümüze üretilen ürünlere erişimin yanında kendi tarafınızdan tasarlanan ürünler veya aklınızda oluşturduğunuz fikir tasarımlarını tarafımıza iletişim kanalları vasıtası ile ulaşarak iletmeniz durumunda çeşitli üretim teknikleri kullanılarak bu ürünlerde üretilip tarafınıza ulaştırılabilmektedir.

Oluşturulan www.kuyumcuzeynel.com.tr  internet sayfası ile bundan sonra siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.